Je bent welkom op ons kantoor aan de Houtakker 36, 6681 CW  in Bemmel

Het postadres is: Postbus 40, 6680 AA  Bemmel
Digitale adres: info@duijdfiscalisten.nl

Onze fiscalisten zijn bereikbaar op het algemene nummer (0481) 82 09 98
Je kunt ze ook e-mailen:

D.C.H. (Dennis) Heijmink RB
dennis@duijdfiscalisten.nl

J. (Jan) van Esch RB
jan@duijdfiscalisten.nl

H.J. (Remco) Siegers RB
remco@duijdfiscalisten.nl

E.R.M. (Erik) Verkuijlen RB
erik@duijdfiscalisten.nl

R. (Romy) Lok
romy@duijdfiscalisten.nl

Voor overige vragen:

M. (Monique) Vonk – van Kampen
monique@duijdfiscalisten.nl

Duijd fiscalisten B.V.
Bank: NL04 RABO 01311.05.280
BIC: RABONL2U
KvK: 72043385

Geregistreerd als Belastingconsulent (Becon) bij de belastingdienst
Lid van het Register Belastingadviseurs